DSPACE ІНСТРУКЦІЯ

Зміст довідки:

Закрити це вікно
Перегляд
Пошук
Розширений пошук
Пошук по темі
Спільноти
колекції
Вхід до card-file
Надіслати
Формати файлів
Звернення
Мій архів матеріалів
Редагувати профіль
Подписка на оповещения по электронной почте
 

Card-file збирає, поширює і зберігає цифрові дослідні продукти.      Тут ви можете знайти статті, робочі документи, чернетки, технічні доповіді, матеріали конференцій      і набори даних в різних цифрових форматах. Контент зростає щодня у міру появи нових спільнот      і колекції додаються в Card-file.

Контент Card-file організований      навколо спільнот, які можуть відповідати адміністративним одиницям, таким як школи,      відділи, лабораторії і дослідні центри. Усередині кожної спільноти може бути      необмежену кількість подсообществ і необмежену кількість колекцій. кожна колекція      може містити необмежену кількість предметів.


Просмотри Вгору

Перегляд дозволяє переглядати список елементів в певному порядку:

Перегляд по спільноті / колекції проведе вас через спільноти в алфавітному порядку порядок і дозволяє вам побачити подсообщества і колекції в будь-якому суспільстві.

Перегляд за назвою дозволяє переміщатися за алфавітним списком всіх заголовків елементів вCard-file.

Перегляд за автором дозволяє переміщатися за алфавітним списком всіх авторів елементів в Card-file.

Перегляд по темі дозволяє переміщатися за алфавітним списком об'єктів, призначених елементів в Card-file.

Перегляд за датою дозволяє переміщатися за списком всіх елементів в Card-file в зворотному хронологічному порядку.

Ви можете увійти в систему, якщо ви:

Надіслати - це простір      функція, яка дозволяє користувачам додавати елемент в Card-file. процес подачі      включає заповнення інформації про елемент у формі метаданих та завантаження      файл (и), що містить цифровий елемент. Кожне співтовариство встановлює своє уявлення      політика.

My DSpace - це особистий      сторінка, яка підтримується для кожного учасника. Ця сторінка може містити список елементів      які знаходяться в процесі подання для конкретного учасника, або список завдань      елементи, які вимагають уваги, такі як редагування, перегляд або перевірка. В майбутньому      ця сторінка також буде містити інформацію про персональні послуги, що пропонуються      Card-file, наприклад повідомлення по електронній пошті про додавання нових елементів в колекцію.

Змінити профіль дозволяє      вам змінити пароль.

Про вас      інформація про проект Card-file і його розробці.


ПОШУК Вгору

Щоб знайти всі на card-file,      використовуйте жовте поле пошуку у верхній частині панелі навігації зліва (або      вікно пошуку в середині домашньої сторінки)

Search Box

Щоб обмежити ваш пошук      конкретне співтовариство або колекція, перейдіть до цієї спільноти або колекції      і використовуйте панель пошуку на цій сторінці.

Search Box

Card-file використовує Jakarta Lucene пошукову система. Ось деякі підказки пошуку:

Что шукається в          загальний пошук за ключовими словами (жовте поле)
Слово (а), введене вами в поле пошуку, буде знайдено за назвою,          автор, реферат, серія, спонсор і ідентифікатори полів кожного елемента          запис.

Якщо на вашому сайті включений повнотекстовий пошук,          пошук по повного тексту всіх архівних документів. Для отримання додаткової інформації про повну тексті          пошук, будь ласка, зверніться          ваш Card-file Адміністротор.

Що ні шукається - Stop Words
Пошукова система игнорірует деякі слова, які часто зустрічаються в          Англійській, але не додає цінність пошуку. це:

"a", "and" , "are" , "as" , "at" , "be" , "but" , "by" , "for" , "if" , "in" , "into",

"is" ,"it" ,"no" , "not" , "of" , "on" , "or" , "such", "the" , "to" , "was"

Скорочення
Використовуйте зірочку (*) після слова, щоб всі збіги починалися зі слів          з цим коренем, наприклад:

   відновить вибір, селектор, вибір.

Морфологічний
Пошукова система автоматично розширює слова із загальними закінченнями, щоб включити          множина, що минув час ... і т. д.

Пошук фрази
Щоб виконати пошук, використовуючи кілька слів як фрази, поставте лапки (") навколо          фраза.

Точне збіг слів
Поставте знак плюс (+) перед словом, якщо воно ПОВИННО з'явитися в результаті пошуку.          Наприклад, в наступному пошуку слово «training» необов'язково,          але слово "собака" повинен бути в результаті.

Позбавтеся від предметів з небажаними словами
знак мінус (-) перед словом, якщо воно не з'являється в пошуку          Результати. Крім того, ви можете використовувати НЕ . Це може обмежити ваш пошук          усунути небажані попадання. Наприклад, в пошуку

  або  

ви отримаєте предмети, що містять          слово " підвищення ", крім тих, які також містять слово " кішка ".

    

Логічний пошук

наступні логічні          оператори можуть бути використані для об'єднання термінів. Зверніть увагу, що вони повинні бути капіталізовані!

та - обмежити          виконує пошук, щоб знайти елементи, що містять всі слова або фрази, об'єднані з цим          оператор, наприклад

витягне всі елементи, які містять ОБИДВА слова " кішки " і              " собаки ".

АБО - збільшити          виконує пошук, щоб знайти елементи, що містять будь-яке з слів або фраз, що оточують          цей оператор

буде витягувати всі елементи, які містять або слова " кішки " або              " собаки ".

НЕ - виключити          елементи, що містять слово, наступне за цим оператором, наприклад,

будуть              отримати всі елементи, що містять слово " підвищення " Крім тих              також містить слово " кішка ".

Дужки можуть бути використані          в пошуковому запиті згрупувати пошукові терміни в набори, і оператори можуть потім          застосовуватися до всього набору, наприклад


РОЗШИРЕНИЙ ПОШУК Вгору

Сторінка розширеного пошуку     дозволяє вказати поля, які ви хочете шукати, і об'єднати ці пошуки     з логічними значеннями "і", "або" або "не".

Ви можете обмежити свій пошук     спільноті, натиснувши на стрілку праворуч від верхнього поля. якщо ти     щоб ваш пошук охоплював всі файли карт, залиште це поле в положенні за замовчуванням.

Потім виберіть поле для     знайдіть в лівому стовпчику та введіть шукане слово або фразу     в правій колонці. Ви можете вибрати логічний оператор для об'єднання пошуків     натиснувши на стрілку праворуч від кнопки «І» коробка.

Примітка. Ви повинні використовувати     поля введення в порядку. Якщо ви залишите перше поле порожнім, ваш запитом не знайдено буде     Робота.


ПОИСК ПО КАТЕГОРИИ Вгору

Контрольований словник являє собою набір термінів, які утворюють словник описів      визначених типів контенту або предмета. вони підтримуються      органи стандартизації, щоб стандартизувати спосіб, яким подібні матеріали      категоризуються в архівах. Це допомагає пошуку, збільшуючи ймовірність того, що      відповідні матеріали будуть повернуті за запитом користувача.

Фільтрація списку категорій видалить зі списку будь-які терміни, що не      зіставте фільтр. Інші терміни - це будь-яка категорія або категорія, яка      містить термін фільтра де завгодно в ієрархії. Розширюючи кожну категорію      покаже вам, які терміни (або подсловом) відповідають фільтру.

Щоб шукати елементи архіву по предметної категорії, відзначте якомога більше полів      в категорії в міру необхідності, перш ніж натиснути «Пошук ...». Пошук буде      повернути всі елементи, які або точно відповідають обраним категоріям, або які      відносяться до категорії більш високого рівня. Натискання на "+" поруч      в категорію розкриє дерево, щоб показати вам, які уточнення доступні      для обраної вами категорії.


СПІЛЬНОТИ Вгору

Зміст картотеки організовано      навколо спільнот, які можуть відповідати адміністративним одиницям, таким як школи,      відділи, лабораторії і дослідні центри. Усередині кожної спільноти може бути      необмежену кількість подсообществ і необмежену кількість колекцій. кожна колекція      може містити необмежену кількість предметів. Ця організація надає картотекам гнучкість для розміщення      різні потреби спільнот, дозволяючи їм

У кожної спільноти є свій      сторінка входу з інформацією, новинами і посиланнями, що відображають інтереси      це спільнота, а також описовий список колекцій в співтоваристві.


КОЛЕКЦІЇ Вгору

Спільноти можуть підтримувати      необмежену кількість колекцій в картотеці. Колекції можуть бути організовані навколо      тема, або по типу інформації (наприклад, робочі документи або набори даних) або      будь-який інший метод сортування, що суспільство вважає корисним для організації свого цифрового      Предмети. Колекції можуть мати різні політики і робочі процеси.

Кожна Dspace має      його власна сторінка входу, що відображає інформацію, новини та посилання, що відображають інтереси      користувачів цієї колекції.


Вход в Card-file Вгору

Коли ви отримуєте доступ до області      Card-file, що вимагає авторизації, система зажадає від вас авторизації.      Всі користувачі можуть зареєструватися, щоб стати передплатниками. Деякі обмежені функції, такі як      при подачі контенту необхідно ввійти в систему спільноти

Перш ніж увійти      в перший раз вам потрібно буде натиснути «зареєструватися за допомогою Card-file» і      Дотримуйся інструкцій. Після цього вам потрібно буде ввести свою адресу електронної пошти      адреса і пароль у формі входу, яка з'являється. Вашу адресу електронної пошти      повинен включати ваше ім'я користувача та ім'я домену. Він не чутливий до регістру.

Приклад moniker@mycorp.com

Введіть свій пароль точно      як ви ввели це спочатку. Це з урахуванням регістра. Не забудьте натиснути      на " увійти в систему " кнопку, щоб продовжити.


НАДІСЛАТИ Вгору

Зупинка під час подачі      процес:

У будь-який момент подачі      процес, який ви можете зупинити і зберегти свою роботу на більш пізній термін, натиснувши на      " скасувати / зберегти " кнопка внизу сторінки. Дані у вас є      вже введені дані будуть збережені до тих пір, поки ви не повернетеся до відправки, а ви      буде нагадувати про ваш " My Card-file " сторінка, яку ви відправили      в процесі. Якщо ви випадково вийдете з процесу відправки, ви можете      завжди резюме з вашого " My Card-file " Ви також можете скасувати      подача в будь-який момент.

Виберіть колекцію

Індикатор виконання - овальні кнопки      Вгоруу сторінки:

У верхній частині уявити      сторінок ви знайдете 7 овальних кнопок, що представляють кожен крок в поданні      процес. У міру проходження процесу ці овали мінятимуть колір. одного разу      Ви почали, ви також можете використовувати ці кнопки для переміщення вперед і назад в межах      процес подачі, натиснувши на них. Ви не втратите дані при переїзді      назад і вперед.

Progress Bar

Виберіть колекцію:

Натисніть на стрілку в      праворуч від списку, щоб побачити список колекцій. Рухай мишею      в колекцію, в яку ви хочете додати свій елемент, і натисніть.

(Якщо вам відмовлено в дозволі      Щоб відправити обрану колекцію, зверніться до свого Card-file Administrator      для додаткової інформації.)

Ви повинні бути авторизовані      спільнота для відправки предметів в колекцію. Якщо ви хочете уявити      предмет в картку, але не бачите відповідного співтовариства, будь ласка, зв'яжіться з вашим      Card-file Administrator щоб дізнатися, як      Ви можете налаштувати свою спільноту в Card-file.

Натисни на " наступний "      кнопку, щоб продовжити, або " скасувати / зберегти " кнопка, щоб зупинити і зберегти або скасувати      ваше уявлення.


ВІДПРАВИТИ: Опишіть ваш товар - Сторінка 1 Вгору для відправки Вгору

Якщо ви відповісте "так" на      Будь-який з питань на цій сторінці, вам буде представлений змінений введення      Форма спеціально для збору додаткової інформації. В іншому випадку ви отримаєте «звичайний»      Форма введення.

* Більше одного назви          - Іноді предмет має більше одного назви, можливо, абревіатуру, абревіатуру,          або назва іншою мовою. Якщо це так, і ви хочете цю інформацію          захоплений, натисніть в полі «так».

* Раніше випущений -          Нові елементи, які НЕ були раніше опубліковані або розповсюджені, будуть призначені          дата видачі системою після поширення Карт-файлу. Якщо ви входите          старі матеріали, які вже були поширені або опубліковані, натисніть на          коробка «так». Ви отримаєте форму, яка запитує у вас кілька частин інформації          щодо публікації.

* Несколько файлов - An  элемент может состоять из нескольких файлов в карточке-файле. Типичным примером этого будет  HTML-файл со ссылками на файлы изображений (например, файлы JPG или GIF). Другой пример  об этом будет статья, дополненная видео-симуляцией и файлом данных.  Если вы отправляете более одного файла для этого элемента, нажмите «Да»  коробка.

Натисни на " наступну "      кнопку, щоб продовжити, або " скасувати / зберегти " кнопка, щоб зупинити і зберегти або скасувати      ваше уявлення.


ВІДПРАВИТИ: Опишіть ваш товар - Сторінка 2 Вгору для відправки Вгору

Інформація, якові ви заповнюєте      на ціх двох екранах буде сформована Запис метаданих, яка дозволити користувач      щоб отріматі ваш товар с помощью пошукових систем. Чим багатше метадані, тім более      " віявімо " ваш пункт буде, тому, будь ласка, Знайдіть час, щоб заповнити як      много полів, Які застосовні до вашого товару.

Автор:

Це может буті людина,          організація або служба, відповідальна за создание або Внесення Внески в Утримання          пункту Натіснувші на " Додати более " Кнопка, якові ви можете Додати як          много авторів у міру необхідності.     приклад:

Author submit

якщо          автор - організація, використовуйте поле введення прізвища організації          назва:

author submit


Назва:

Введіть повне і правильне          ім'я, під яким цей предмет повинен бути відомий. Все Card-file предмети повинні мати назву!

title submit


Інша назва: (note      - це поле введення з'являється, тільки якщо ви вказали на першій сторінці, що елемент      має більше одного назви.)     

Якщо ваш товар має дійсний          альтернативна назва, наприклад, назва іншою мовою або абревіатура,          потім введіть це тут. Приклад:

Other title


Дата видачі: (note - це поле введення з'являється, тільки якщо ви вказали на першій сторінці, що         елемент був раніше опублікований або поширений. Якщо Card-file є першим         засіб поширення цього товару, дата буде призначена системою         коли елемент стає частиною сховища.)

    

Якщо ваш товар був раніше         опубліковано або оприлюднено, введіть дату цієї події тут. Якщо ви цього не зробите         знати місяць, залишити значення за замовчуванням " немає місяця " ;; в іншому випадку виберіть         місяць зі списку. Якщо ви не знаєте точний день, залиште це         коробка порожня.

date of issue


 

Видавець: (note          - це поле введення з'являється тільки в тому випадку, якщо ви вказали на першій сторінці, що          Товар був раніше опублікований або поширений.)

Введіть ім'я          видавець цього пункту.


Цитування: (note          - це поле введення з'являється тільки в тому випадку, якщо ви вказали на першій сторінці, що          Товар був раніше опублікований або поширений.)

    

Інформація про цитуванні          для цього елемента, якщо це була журнальна стаття або частина більшого твору, такого як          Глава книги. За журнальні статті , включіть назву журналу, обсяг          номер, дата і пейджинг.
         За глави книги , включає назву книги, місце видання, видавець          ім'я, дата і пейджинг.


Серія / Звіт №:

Деякі з колекцій          в картотеці зберігаються пронумеровані серії, такі як технічні звіти або робочі документи.          Якщо ця колекція потрапляє в цю категорію, то повинно бути значення за замовчуванням          значення в Серії назву коробка, яку не варто міняти,          але вам доведеться заповнити призначений номер в Звіт або папір              No. поле введення.  Приклади:

Series


Iдентифікатори:

Якщо ви знаєте про унікальний          номер або код, який ідентифікує цей елемент в будь-якій системі, введіть його тут.          Натисніть на стрілку праворуч від поля введення і виберіть один з          вибір в випадаючому меню. Вибір відноситься до:

Govt.doc # - Government Document Number - e.g. NASA SP 8084
ISBN - International Standard Book Number - e.g. 0-1234-5678-9
ISSN - International Standard Serial Number - e.g. 1234-5678
ISMN - International Standard Music Number - e.g. M-53001-001-3
URI - Universal Resource Identifier - e.g.. http://www.dspace.org/help/submit.html
Інший - Унікальний ідентифікатор, призначений для елемента за допомогою системи              крім зазначеного вище


Типи:

Виберіть тип роботи          (Або жанр), який найкраще підходить для вашого предмета. Щоб вибрати більше одного значення в          список, вам, можливо, доведеться утримувати клавішу «Ctrl» або "зрушення"          ключ.

Мова:

Оберіть          мова інтелектуального змісту вашого предмета. Якщо за умовчанням (англійська          - США) не підходить, натисніть на стрілку праворуч від          випадає, щоб побачити список мов, зазвичай використовуваних для публікацій,          наприклад

language

Якщо ваш товар не          текстовий документ і язик не застосовні в якості опису, потім виберіть          Н / Д вибір.

Натисни на " наступну "      кнопку, щоб продовжити, або " скасувати / зберегти " кнопка, щоб зупинити і зберегти або скасувати      ваше уявлення.


ПОДАТИ: Опишіть ваш товар - Сторінка 3 Вгору для відправки Вгору

Тема / Ключові слова:

Будь ласка, введіть якомога більше предметів          ключові слова, які підходять для опису цього елемента, від загального до конкретного.          Чим більше слів ви надасте, тим більша ймовірність того, що користувачі знайдуть це          пункт в їх пошуках. Використовуйте одне поле введення для кожного предметного слова або фрази. ви          можна отримати більше полів введення, натиснувши на " додати більше " кнопка. приклади:

keywords

Ваше співтовариство може запропонувати          використання певного словника, таксономії або тезауруса. Якщо це так,          Будь ласка, виберіть ваші предметні слова з цього списку. Майбутні версії картотеки будуть          надати посилання на ці списки.


Анотація:

Ви можете вирізати і вставити          реферат в це поле, або ви можете ввести реферат. Немає меж          на довжину анотації. Ми закликаємо вас включити реферат для зручності          кінцевих користувачів і розширити можливості пошуку та пошуку.

    

Спонсори:

Якщо ваш товар є продуктом          Ви можете надати інформацію про спонсора (-ів) тут.          Це поле довільної форми, де ви можете ввести будь-яку вподобану замітку. приклад:

sponsor

 


Опис:

Тут ви можете ввести будь-який інший          інформація, що описує елемент, який ви відправляєте, або коментарі, які можуть мати          інтерес до користувачів товару.

Натисни на " наступну "      кнопку, щоб продовжити, або " скасувати / зберегти " кнопка, щоб зупинити і зберегти або скасувати      ваше уявлення.


ПОДАТИ: Контрольований словник Вгору для відправки Вгору

Контрольований словник являє собою набір термінів, які утворюють словник описів      визначених типів контенту або предмета. вони підтримуються      органи стандартизації, щоб стандартизувати спосіб, яким подібні матеріали      категоризуються в архівах.

Точна категоризація матеріалу з використанням контрольованого словника збільшує      ймовірність того, що релевантні результати будуть повернуті користувачам при пошуку      індивідуальний або кілька архівів.

Щоб ввести контрольований словниковий термін в форму, виберіть «Предметні категорії»     з-під поля введення. Це відкриє вікно, що містить     доступні словники. Ви можете фільтрувати словникові списки, як описано вище     щоб знайти терміни, які найбільше підходять для вашого уявлення. Як тільки ви знайшли     термін, який ви хочете ввести, просто натисніть на нього, і він буде     автоматично введений в форму відправки і спливаюче вікно закриється.     Ви можете додати в форму стільки термінів предметної категорії, скільки забажаєте. використання     «Додати більше» праворуч, щоб створити більше полів введення.

Фільтрація списку категорій видалить зі списку будь-які терміни, що не      зіставте фільтр. Інші терміни - це будь-яка категорія або категорія, яка      містить термін фільтра де завгодно в ієрархії. Розширюючи кожну категорію      покаже вам, які терміни (або подсловом) відповідають фільтру.


ВІДПРАВИТИ: Завантажити файл Вгору для відправки Вгору

Є два методи      введіть ім'я файлу, який ви хочете завантажити:

  1. Введіть повний шлях і              ім'я файлу в полі введення, а потім натисніть кнопку «Далі» кнопка              в правому нижньому кутку екрану.

  2. Натисніть " перегляньте "              З'явиться кнопка і вікно з вашими файлами. Ви можете переміщатися по              ваші каталоги і теки, поки ви не знайдете правильний файл для завантаження.              Двічі клацніть ім'я файлу, який ви хочете завантажити, і ім'я буде введено              в поле вводу.

Після правильного імені файлу      в поле вводу, натисніть на " наступну " кнопку, щоб продовжити.

Описание файла

Якщо ви вказали на      початок процесу відправки, для якого було завантажено більше одного файлу      цей пункт, ви побачите поле введення з позначкою " Опис файлу ".      Інформація, яку ви надаєте тут, допоможе користувачам зрозуміти, яка інформація      в кожному файлі, наприклад, " основна стаття " або " зображення "      або " комп'ютерні програми " або " набір даних ". Введіть опис файлу      для кожного елемента, і натисніть на " наступну " кнопку щоб продовжувати.НАДІСЛАТИ: Формати файлів Вгору для відправки Вгору

Щоб правильно архівувати і     дати доступ до файлу, нам потрібно знати, що формат це, наприклад,     «PDF», «HTML» або «Microsoft Word». Якщо система не розпізнає автоматично     формат файлу, який ви завантажили, вам буде запропоновано описати його.     Якщо формат файлу з'являється в запропонованому списку, клацніть по ньому, а потім     на " Надіслати " ;. Якщо ви не бачите формат в списку, натисніть «Формат     немає в списку »і опишіть формат у текстовому полі внизу сторінки.     Обов'язково вкажіть назву програми, яку ви використовували для створення файлу, і     версія цього додатка, наприклад " Autodesk AutoCAD R20 для     UNIX " ;.

Докладніше про формати файлів див Card-file Підтримується      Формати.

Загрузка      файл

Після того, як ви завантажили      файл, перевірте інформацію в таблицю, щоб убедиться, що це правильно. Там      Є ще два способи убедиться, що ваші файли були завантажені правильно:

Если вы только загружаете      один файл , натисніть кнопку «Далее», когда вы счастливы, що файл був завантажений      правильно.

Если вы загружаете більше      ніж один файл , нажми на " Додати інший файл " кнопка (появится      если вы відмітили «Товар складається з декількох файлів» на сторінці «Надіслати: Опишите свой товар»). Коли ты      задоволені тим, що всі файли для цього елемента були успішно завантажені,      нажми на " наступну " кноп.

Якщо ви завантажуєте HTML-сторінку з вбудованими файлами ,      нажми на " Додати інший файл " кнопку, і завантажуйте всі файли або битовые потоки, на яких є посилання      на сторінці HTML. Після завантаження всіх файлів в столбце " Основной битовый поток " ;,      Вибрати потік або файл, який є інтересом або головною сторінкою веб-сторінок.      Це забезпечує правильне відображення всіх ваших вбудованих файлів на сторінці HTML.      Затем натисніть кнопку «Далее». кнопка.

Контрольные суммы

Карта-файл генерує MD5      контрольна сумма для кожного файла; ми використовуємо цю контрольну сумму для перевірки      целостность файлів з потоком часу (контрольна сума файлу не повинна змінюватися). Вы можете      використовуйте цю контрольну сумму, щоб залучити, що ми отримали завантажений файл.

Якщо ви хочете перевірити файл з допомогою контрольних сум, натисніть кнопку «Показать»     Контрольная сумма MD5, созданная файлом карты     кожен файл, який ми отримали від вас, буде показуватись від імені файлу. Ты сможешь     потім необхідно використовувати локальну програму для генерації власних контрольних сум для цих файлів,     і впевнені, що ваші результати відповідають нашим. У більшості UNIX-подібних систем (включаючи Mac OS X),     используйте md5sum. Наприклад, введіть «md5sum MYFILE» для кожного файла, який ви бажаєте перевірити;     резюме повинно напечатать на вашому екрані. Для машин Windows, MD5     инструменты доступны бесплатно: попробуйте md5 (изhttp://www.fourmilab.ch/md5/), или md5sum,      доступны через пакет textutils в Cygwin(http://www.cygwin.com/).Все эти утилиты будут      необхідно запустити з командної строки або термінала, окна. Весь дайджест напечатан      коли ви запускаєте інструмент md5 для локальної копії завантажувального файлу      повинно бути точно равным тому, що сообщает Card-file.


ВІДПРАВИТИ: Підтвердити уявлення Вгору для відправки Вгору

Ця сторінка дозволяє вам переглянути      інформація, яку ви ввели для опису предмета. Щоб виправити або відредагувати інформацію,      натисніть відповідну кнопку праворуч або використовуйте овальні кнопки в      індикатор виконання у верхній частині сторінки для переходу між сторінками уявлення. коли      якщо ви впевнені, що відправка виконана в порядку, натисніть кнопку «Далі».      кнопку, щоб продовжити.

Натисніть " Скасування / Зберегти "      Натисніть кнопку, щоб зупинити і зберегти ваші дані, або щоб скасувати відправку.


ПОДАТИ: Ліцензія Вгору для відправки Вгору

Card-file вимагає згоди      до цієї невиключної ліцензії на поширення, перш ніж ваш товар може з'явитися в Card-file.      Будь ласка, уважно прочитайте ліцензію. Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з      вашCard-file Administrator.


ВІДПРАВИТИ: Подання завершено Вгору для відправки Вгору

Тепер, коли ваше уявлення     був успішно введений в Картотеку, пройде через     робочий процес, призначений для колекції, в яку ви відправляєте.     Деякі колекції вимагають відправки, щоб пройти етапи редагування або перегляду,     в той час як інші можуть негайно прийняти подання. Ви отримаєте електронного листа     повідомлення, як тільки ваш товар став частиною колекції, або якщо     з якоїсь причини виникла проблема з вашої відправкою. Якщо у вас є питання     про процедурах робочого процесу для конкретної колекції, будь ласка, зв'яжіться з     співтовариство, відповідальне за збір безпосередньо. Ви можете перевірити статус     вашої реєстрації в, перейшовши на сторінку My DSpace.


РУЧКИ Вгору

Коли ваш предмет стає     У частині Card-file сховища йому присвоюється постійний URL. Це означає, що,     на відміну від більшості URL, цей ідентифікатор не потрібно міняти, коли система     переноситься на нове обладнання або коли в систему вносяться зміни. картотека     прагне підтримувати цілісність цього ідентифікатора     так що ви можете безпечно використовувати його для посилання на ваш елемент при цитуванні в публікаціях     або інші повідомлення. Наші постійні URL зареєстровані з Handle         System , комплексна система призначення, управління і вирішення постійних     ідентифікатори, відомі як «дескриптори» для цифрових об'єктів і інших ресурсів на     інтернет. Система ручок управляється Corporation         for National Research Initiatives (CNRI) , який робить, сприяє і     просуває дослідження в суспільних інтересах.


MY DSPACE Вгору

Якщо ви авторизовані      Подавець або керівник картотек, або якщо ви є співробітником, відповідальним за збір картотек      або підтримка метаданих, у вас буде сторінка файлу моєї карти. Тут ви знайдете:


РЕДАГУВАТИ ПРОФІЛЬ Вгору

Ця сторінка дозволяє вам      змінити інформацію, яку ми маємо для вас. Ви повинні бути завірені      з вашим входом в систему, щоб змінити будь-яку вашу особисту інформацію.


Підпишіться на ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННІ ПОВІДОМЛЕННЯ Вгору

Користувачі можуть підписатися на отримання      щоденні повідомлення по електронній пошті про нові елементах, що додаються в колекції. Користувачі можуть підписатися на      стільки колекцій, скільки вони побажають. Підписатися:


ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ДОПОМОГИ...

Вгору

Для отримання допомоги з використання Card-file і питань про вашому конкретному сайті, будь ласка, зв'яжіться з вашим Card-file Administrator.

Для отримання загальної інформації та новин про Card-file, відвідайтеDSpace Website.