Груповий проект як форма організації самостійної роботи студентів

Перехід до нової освітньої парадигми вимагає відмови від колишніх, часто безнадійно застарілих форм організації навчального процесу, які орієнтували студента на пасивне сприйняття трансльованого викладачем матеріалу на користь нових, які включають його в процес творчого осмислення та перетворення отриманої інформації. Однією з таких форм, як відомо, є самостійна робота, яка особливо важлива при підготовці студента технічних спеціальностей.
Соколова, Н.Ю. Груповий проект як форма організації самостійної роботи студентів / Н.Ю. Соколова, Т.Є. Лебеденко, Г.Ф. Пшенишнюк // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 135-136.
самостійна робота студентів, організація самостійної роботи, груповий проект, навчальний процес