Метою нашої роботи було дослідження впливу борошна зі шроту маку, льону та кунжуту на показники якості різних груп кексів.
Тортіка Н. М. Перспективність використання нехлібопекарських видів борошна в технології кексів / Н. М. Тортіка, С. О. Зантарая, Д. С. Ковальчук ; наук. кер. К. Г. Іоргачова, О. М. Котузаки // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса : ОНАХТ, 2018. – с. 24–25. : – Бібліогр.: 4 назв.
технологія кексів, виробництво кексів, нехлібопекарські види борошна, вплив борошна на якість кексів