Представлена автоматизована комп'ютерна система діагностики конкурентоспроможності майбутніх фахівців з інформаційних технологій, що складається з набору тестів на визначення психологічних, творчих і особистісних якостей слухача. Визначено, що застосування комплексного підходу з системного діагностування з використанням різноспрямованих тестів дозволяє отримати системну оцінку складових конкурентоспроможності майбутніх фахівців у динаміці. Обґрунтовано застосування автоматизованої комп'ютерної системи діагностики особистості студента для оцінки та атестації психологічного стану здобувачів освіти закладів освіти різного рівня акредитації, виявлення особистісно-професійних особливостей, що дозволить кількісно визначити рівень конкурентоспроможності майбутніх фахівців з інформаційних технологій та значно спрощує фіксацію та обробку відповідей респондента при одночасному зниженні ймовірності помилок на даному етапі діагностики.
Іванова Л. В. Автоматизована комп'ютерна система діагностики конкурентоспроможності фахівців з інформаційних технологій / Л. В. Іванова, О. В. Скорнякова // Інформаційні технології і автоматизація–2020 : зб. доп. XIII Міжнар. наук.-практ. конф., Одеса, 22–23 жовт. 2020 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій, Інститут комп'ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» ім. П. М. Платонова ; орг. ком.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2020. – С. 221–223 : рис. – Бібліогр.: 2 назв.
автоматизована комп'ютерна система, діагностика конкурентоспроможності, фахівці з інформаційних технологій