Системи для абсорбційного охолодження і кондиціювання повітря на основі сонячних колекторів пред'являють певні вимоги до типу колекторів, з яких найбільш поширеними є плоскі сонячні колектори.
Халак В. Ф. Аналіз ефекту використання прозорих ізоляційних матеріалів на продуктивність сонячного полімерного рідинного коллектора / В. Ф. Халак // Еколого-енергетичні проблеми сучасності – 2019 : зб. наук. пр. Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених та студентів, Одеса, 25 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : ОНАХТ, 2019. – с. 24–26 : рис. – Бібліогр.: 3 назв.
сонячні колектори, рідинний коллектор, полімерний коллектор, кондиціювання повітря