Велнес-технологія як новітня система оздоровлення молоді

Велнес - це система оздоровлення, яка дозволяє досягти емоційної і фізичної рівноваги, помірне і комфортне фізичне навантаження, здорове харчування, комплексний догляд за шкірою, хороший відпочинок, оптимізм і позитивне мислення. Одним з головних завдань велнесу є запобігання хворобам та їх профілактика, а також ознак старіння, як зовнішніх, так і внутрішніх. Велнес – це філософія благополуччя людини в усіх сферах її буття: соціальної, духовної і фізичної. Жити згідно з філософією велнес – це бути бадьорим і повним енергії незалежно від віку, оптимістичним, приділяти увагу зовнішньому вигляду свого тіла, принципам здорового харчування та фізичним навантаженням. Таке поєднання помірної фізичної активності, розслаблюючих процедур і здорового харчування дає оздоровчий ефект. Слідом за цим відбувається і відновлення душевної рівноваги.
Бойцова М. П. Велнес-технологія як новітня система оздоровлення молоді / М. П. Бойцова; наук. кер. Т. П. Сергєєва // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів XV Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнародною участю, Одеса 6-8 жовт. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 5-7.
велнес-технологія, психічна рівновага, збалансованість харчування, розумова активність, фізичні навантаження, здоровий сон