Для забезпечення стабільної екологічної ситуації навколишнього середовища необхідно більш раціональне та економне використання матеріальних ресурсів у народному господарстві, комплексна переробка сировини та забезпечення маловідходними технологіями.
Клошка Н. В. Розробка ресурсозберігальної технології утилізації відходів олійно-жирової промисловості / Н. В. Клошка ; наук. кер. М. М. Мадані // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 359–361.
технологія утилізації, утилізація відходів, відходи олійно-жирової промисловості