Комплексний підхід до наукової роботи студентів під час виробничої практики

Якість підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів, наукових кадрів у вищих навчальних заходах залежить від глибини отриманих теоретичних знань професійного напряму та практичних навичок під час проходження виробничих практик на підприємствах протягом всього періоду навчання.
Макаринська, А.В. Комплексний підхід до наукової роботи студентів під час виробничої практики / А.В. Макаринська, О.Є. Воєцька // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» : матеріали 46-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 8-10 квіт. 2015 р. – Одеса, 2015. – С. 96-97.
виробнича практика, наукова робота студентів, самостійна робота студентів, підготовка фахівців