Розглянуто створення дистанційних курсів у вишах, що дозволяє лекторові побудувати якісну базу дистанційного навчання, яке реалізує інформаційну, організаторську, комунікативну функції, активізує пізнавальну діяльність студентів, сприяє їх особистісному розвитку і має безперечні перспективи у сучасному світі.
Субботіна, М. І. Вдосконалення методичного і інформаційного забезпечення студентів завдяки технологіям дистанційного навчання / М. І. Субботіна // Управління якістю підготовки фахівців : матеріали ХХІІ Міжнар. наук.-метод. конф., Одеса, 20–21 квіт. 2017 р. / Одес. держ. акад. буд-ва та архітектури. – Одеса, 2017. – Ч. 2. – С. 278–279.
дистанційне навчання, методичне забезпечення, інформаційне забезпечення, пізнавальна діяльність студентів