Здоровий спосіб життя разом з доставкою їжі «Good food»

Сьогодні для все більшої кількості людей актуальним стає питання підтримки здоров’я - як фізичного, так і психологічного. Основоположне значення для здорового способу життя має саме раціональне харчування. Тому було розроблено такий вид доставки їжі, який дозволить людині вести здоровий спосіб життя, готувати своїми руками різноманітні страви, споживати смачну та корисну їжу, не витрачати час на походи по магазинам щоб придбати сировину для приготування страв, а також не треба вигадувати безліч страв на кожен день.
Єременко, Ю. В. Здоровий спосіб життя разом з доставкою їжі «Good food» / Ю. В. Єременко ; наук. кер. Ю. О. Козонова // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 90–91. – Бібліогр.: 1 назв.
доставка їжі «Good food», здоровий спосіб життя