Проведено дослідження, предметом якого стало вивчення можливості використання у раціоні діабетиків харчових волокон, поліненасичених жирних кислот, клітковини, ферментів та вітамінів, зокрема додавання у м'ясопродукти борошна із кунжуту, льону та насіння соняшнику. В роботі використовувались загальнонаукові та теоретичні методи.
Кущ, Р. Використання олійних культур у м’ясопродуктах для людей хворих на цукровий діабет / Р. Кущ, О. Топчій, Є. Котляр // Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті: матеріали 84-ї Міжнар. наук. конф. молодих учених, аспірантів і студентів, Київ, 23–24 квіт. 2018 р. / Нац. ун-т харч. технологій. – Київ, 2018. – Ч. 1. – С. 344.
цукровий діабет, харчові волокна, поліненасичені жирні кислоти, клітковина, ферменти, вітаміни, борошно із кунжуту, борошно із льону