Обґрунтування технології виробництва цільнозернового борошна

Виробництво цільнозернового борошна дозволить підвищити харчову цінність та розширити асортимент продукції. Але на сьогоднішній день стандарти на цільнозернове борошно відсутні, тому показники якості борошна, представленого на вітчизняному ринку, коливаються у широких межах. Проведено визначення показників якості у цільнозерновому зерні та борошні та надано оцінку його хлібопекарських властивостей. Обґрунтовано технологію виробництва цільнозернового борошна.
Батащук А. Г. Обґрунтування технології виробництва цільнозернового борошна / А. Г. Батащук // Матеріали 86-ї Міжнар. наук. конф. молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», Київ, 2–3 квіт. 2020 р. / Нац. ун-т харч. технологій – Київ, 2020. – Ч. 1. – С. 117.
цільнозернове борошно, виробництво цільнозернового борошна, якість борошна, хлібопекарські властивості