Принципам збалансованого харчування найбільш повно відповідають харчові продукти, вироблені із комбінованих молочно-рослинних систем, які найбільш повно відповідають формулі збалансованого харчування для цільової категорії споживачів, у т.ч. для військовослужбовців.
Рамазашвілі Г. Р. Обґрунтування оптимальних співвідношень заквашувальних культур та сировинних інгредієнтів для виробництва молочно–спельтових продуктів / Г. Р. Рамазашвілі ; наук. кер. Н. А. Ткаченко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 29 верес.– 1 жовт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2017. – С. 148–149.
заквашувальні культури, сировинні інгредієнти, молочно–спельтові продукти