Дослідницький метод навчання хімії у вищих навчальних закладах

Дослідницький метод в навчанні - метод залучення студентів до самостійного та безпосереднього спостереження, на основі чого встановлюються зв`язки предметів ті явищ дійсності, робляться висновки, пізнаються закономірності. Внесення елементів дослідження в навчання, починаючи з молодших курсів, сприяє вихованню у студентів творчої активності, ініціативності, допитливості та розвиває їх мислення, заохочує потребу у самостійному пошуку та наукових відкриттях.
Гаркович, О. Л. Дослідницький метод навчання хімії у вищих навчальних закладах / О. Л. Гаркович // Хімія, екологія та освіта : зб. матеріалів І Міжнар. наук.-практ. Інтернет-конф., Полтава, 4–5 трав. 2017 р. / Полтав. держ. аграр. акад. – Полтава, 2017. – С. 150–153. – Бібліогр.: 3 назв.
дослідницькі методи навчання, хімічні дисципліни, дослідницька діяльність студентів