Розроблено чотири зразки комбінованих йогуртових напоїв зі спельтою та визначено раціональні масові частки сировинних компонентів - борошна зі спельти, сирної сироватки та наповнювача з цукром «Шипшина» - у їх складі , за яких продукти мають високі органолептичні характеристики і нормовані фізико-хімічні, мікробіологічні та реологічні показники.
Ткаченко, Н. А. Пробіотичні йогуртові напої зі спельтою – ферментовані молочні продукти нового покоління / Н. А. Ткаченко, О. А. Кручек, Г. Р. Рамазашвілі // 83-я Міжнар. наук. конф. молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ ст.» : матеріали, Київ, 5–6 квіт. 2017 р. / Нац. ун-т харч. технологій. – Київ, 2017. – Ч. 1. – С. 362 : рис.
йогуртові напої, пробіотичні напої, спельта, ферментовані молочні продукти, органолептичні характеристики, фізико-хімічні показники, мікробіологічні показники, реологічні показники