Дана робота присвячена розробці клієнтської частини веб-системи, що потребує збору та аналізу процесів по створенню звітів та моніторингу наукових праць, розробки бази даних, що містить наукові праці співробітників кафедри та додатку для здійснення моніторингу. Перевагою цього додатку є швидкість адаптації персоналу до його інтерфейсу загалом та інструментарію в цілому. Також важливу роль грає можливість швидкої його інтеграції в систему кафедри.
Чіклікчі О. С. Програмна підтримка моніторингу показників наукової діяльності кафедри ІТтаКБ. Клієнтська частина / О. С. Чіклікчі, А. В. Селiванова // Стан, досягнення та перспективи інформаційних систем і технологій : матеріали XXII Всеукр. наук.-техн. конф. молодих вчених, аспірантів та студентів, Одеса, 21–22 квіт. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т ; орг. ком: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса : ОНТУ, 2022. – С. 168–169 : табл. – Бібліогр.: 1 назв.
програмна підтримка, показники наукової діяльності, кафедра ІТтаКБ