Wellness – центри в індустрії гостинності

Wellness-центри, як і wellness-готелі, є складовими wellness-індустрії, що включає фітнес-центри, SPA-салони, сауни, спорт-комплекси, догляд за шкірою і тілом, правильне харчування, БАДи, натуральні продукти для здоров'я та багато іншого. Таким чином, wellness-центри, як і wellness-готелі, суттєво змінюють традиційні уявлення про курорт як досить нудне місце для лікування та оздоровлення. Заклади wellness-індустрії як складової індустрії гостинності на курортах України можуть стати провідними щодо вибору місця для оздоровлення і засвоєння основних принципів здорового способу життя.
Жданова В. С. Wellness – центри в індустрії гостинності / В. С. Жданова, Т. В. Стрікаленко // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 161-163. – Бібліогр.: 4 назв.
індустрія гостинності, wellness-індустрії, фітнес-центри, SPA-салони