Мета даної роботи - вивчення і узагальнення представлених у спеціальній науковій літературі відомостей щодо можливостей і ефективності використання інноваційних технологій, які сприяють формуванню здорового способу життя, в процесі фізичного виховання студентської молоді.
Захлевська, Т. В. Впровадження в навчальний процес інноваційних технологій фізичного виховання як мотивація до формування здорового способу життя / Т. В. Захлевська, Т. В. Волкова // Управління якістю підготовки фахівців : матеріали ХХІІ Міжнар. наук.-метод. конф., Одеса, 20–21 квіт. 2017 р. / Одес. держ. акад. буд-ва та архітектури. – Одеса, 2017. – Ч. 1. – С. 219–221.
здоровий спосіб життя, фізичне виховання, інноваційні технології, студентська молодь