Кондиціонування повітря в робочій зоні – користь чи шкода здоров’ю?

Ескіз недоступний
Для підтримки процесів теплообміну організму з навколишнім середовищем, нормального самопочуття людини, підвищення працездатності необхідно створювати у приміщенні відповідні комфортні умови: температуру, відносну вологість й швидкість руху повітря, очищення повітря від бруду, забезпечення вмісту приблизно 20% кисню. Одним із заходів для цього є використання сучасного професійного кліматичного обладнання.
Власюк, К. В. Кондиціонування повітря в робочій зоні – користь чи шкода здоров’ю? / К. В. Власюк ; наук. кер. В. М. Лисюк // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 260–261.
кондиціювання повітря, теплообмін, кліматичне обладнання