В умовах міст та інших обжитих територій одним із потужних забруднювачів повітря є пил, який переноситься на великі відстані при розпушенні ґрунтів, при викидах від цементних, керамічних заводів, підприємств з виробництва силікатної цегли, а також від автотранспорту, який рухається.
Коваленко І. В. Визначення забруднення прилеглої території ОНАХТ пилом за його накопиченням на листкових пластинках рослин / І. В. Коваленко, І. О. Кузнецова // Вода в харчовій промисловості : зб. тез доп. Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених, аспірантів і студентів, Одеса, 21–22 березня 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : ОНАХТ, 2019. – с. 137 : табл. – Бібліогр.: 1 назв.
забруднення пилом, накопичення пилу, прилегла територія ОНАХТ