Враховуючи всі запропоновані економічні розрахунки, студент має легко та ефективно впоратися із запропонованими викладачем самостійними завданнями, які на перший погляд студент вважає неможливими для виконання з причин недостатніх економічних знань та вмінь їх застосовувати на практиці.
Іванов А. М. Методичні рекомендації для студента спеціальності 242 «Туризм» щодо самостійних розрахунків економічної ефективності туризму / А. М. Іванов, В. Д. Олійник // Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ : матеріали 48-ї наук.-метод. конф., Одеса, 12-13 квіт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2017. – С. 277–279.
методичні рекомендації, туризм, самостійні розрахунки