Створення наповнених дистанційних курсів дозволяє лекторові побудувати якісну базу дистанційного навчання, яке реалізує інформаційну, організаторську, комунікативну функції, активізує пізнавальну діяльність студентів, сприяє їх особистісному розвитку, сприяє ефективності навчання.
Субботіна М. І. Підвищення ефективності навчання студентів–механіків за рахунок використання сучасних технологій дистанційного навчання / М. І. Субботіна // Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ : матеріали 48-ї наук.-метод. конф., Одеса, 12-13 квіт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2017. – С. 171–172.
навчання студентів, студенти–механіки, сучасні технології навчання, дистанційне навчання