Розробка рецептури та оцінка якості мафіну «Бульбашка»

Метою роботи було отримання характеристики рівня якості нового виду борошняних кондитерських виробів з біопротекторними властивостями одним узагальненим показником; провести комплексну оцінку виробу, яка врахує усі вимоги до органолептичних, фізичних показників, показників харчової і біологічної цінності та показників безпеки; визначити критичні параметри зберігання.
Дубина, А. А. Розробка рецептури та оцінка якості мафіну «Бульбашка» / А. А. Дубина, Н. А. Дзюба // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 89–90.
мафін «Бульбашка», борошняні вироби, кондитерські вироби