Порівняння деяких характеристик зразків питної води

Питна вода, яку зазвичай споживають мешканці міст, може мати різні характеристики відповідно до загальноприйнятих стандартів. Для використання води в конкретних цілях, вона проходить водопідготовку. Для правильного вибору технології очищення води, необхідно знати хімічний склад домішок, розчинених у воді, їх кількість, в якій формі вони існують і нормативні вимоги, яким має відповідати очищена вода.
Кузнецова І. О. Порівняння деяких характеристик зразків питної води / І. О. Кузнецова, К. А. Янченко, І. В. Коваленко // Вода в харчовій промисловості : зб. тез доп. Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених, аспірантів і студентів, Одеса, 21–22 березня 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : ОНАХТ, 2019. – с. 57–58 : табл. – Бібліогр.: 6 назв.
питна вода, очищення води, водоочищення