92555 Установка для конденсації вуглеводнів у потоці

1. Установка для конденсації вуглеводнів у потоці, що містить сполучені між собою трубопроводами нагнітач подачі парів вуглеводнів, засіб для розділення рідкої та парової фаз, ізольовану ємність для інертного газу та ємність для рідких вуглеводнів, яка відрізняється тим, що вона додатково містить приймальну ємність для парів вуглеводнів, робочу ємність для парів вуглеводнів і нагнітач подачі рідких вуглеводнів, а засіб для розділення рідкої та парової фази виконано у вигляді термоконденсатора ежектора, при цьому приймальна ємність для парів вуглеводнів сполучена з робочою ємністю для парів вуглеводнів, вихід якої сполучений з нагнітачем подачі парів вуглеводнів сполучений з конфузором термоконденсатора ежектора, камера змішування якого сполучена із термоізольованою ємністю для інертного газу, а дифузор термоконденсатора ежектора сполучений з ємністю для рідких вуглеводнів, яка сполучена з нагнітачем подачі рідких вуглеводнів споживачу. 2. Установка за п. 1, яка відрізняється тим, що конфузор термоконденсатора ежектора виконаний з кутами розкриття 45°, а дифузор - з кутами розкриття (10…12°).
Пат. на корисну модель 92555 Україна, МПК (2014.01) F25J 3/00. Установка для конденсації вуглеводнів у потоці / Когут В. О., Хмельнюк М. Г., Бутовський Є. Д. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. - № u201401927 ; заявл. 26.02.2014 ; опубл. 26.08.2014, Бюл. № 16.
конденсація вуглеводнів, установка для конденсації вуглеводнів, нагнітач подачі парів вуглеводнів, інертний газ, рідкі вуглеводні, термоконденсатор ежектора