З кожним роком ринок кавової продукції набирає обертів. Та мало хто замислюється, що в процесі переробки кавових зерен та виготовлення смачного тонізуючого напою утворюється значна кількість відходів.
Горб Ю. О. Кавовий шлам - перспективна сировина для виробництва сорбентів для очищення води / Ю. О. Горб, А. І. Кармазін, А. В. Коханська ; наук. кер. О. О. Коваленко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 318–319. – Бібліогр.: 2 назв.
кавовий шлам, виробництво сорбентів, сорбенти для очищення води, очищення води