Вплив євроінтеграційного напряму України на молодь

Всім відомо, що активні молоді люди завжди були тією рушійною силою, яка спонукала до перетворень будь-яких соціальних напрямів. Потужний потенціал наразі складають школяри, студенти, випускники навчальних закладів. Цей потенціал буде дуже корисним і необхідним на сьогоднішній день аби мати змогу спільно розбудовувати нову, заможну, величну та демократичну Україну.
Орлова В. О. Вплив євроінтеграційного напряму України на молодь / В. О. Орлова // Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку XXI століття : матеріали VI Міжнар. наук.-практ. конф., Одеса, 11–13 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; наук. ред. О. Б. Каламан. – Одеса, 2018. – С. 274–276. – Бібліогр.: 4 назв.
євроінтеграційний напрям, вплив євроінтеграційного напряму