Університетська освіта у технологічному вищому навчальному закладі

Основною метою викладання дисципліни «Університетська освіта» є підготовка студентів до навчання в академії, вивчення сучасних тенденцій вітчизняної та міжнародної освіти в контексті Болонської декларації. Предметом вивчення дисципліни є організація професійної підготовки фахівців з вищою освітою. Основними завданнями, що мають бути виконані у процесі засвоєння дисципліни, є теоретична підготовка студентів із таких питань: • законодавство України про освіту та вищу освіту; • стандарти вищої освіти; • зміст і методи навчання у закладах вищої освіти; • інформаційне та навчально-методичне забезпечення підготовки здобувачів вищої освіти; • соціально-культурна інфраструктура академії; • міжнародна академічна мобільність.
Мураховський, В. Г. Університетська освіта у технологічному вищому навчальному закладі : підручник (електрон. вид.) / В. Г. Мураховський, Ф. А. Трішин. — Одеса : ОНАХТ, 2020. — Електрон. текст. дані: 206 с.
університетська освіта, Болонський процес, європейська освіта, Європейська кредитно-трансферна система, вища освіта в Україні, нормативно-правова база, забезпечення якості вищої освіти, освітні стандарти, система стандартів вищої освіти, заклади вищої освіти, атестація, оцінювання знань, академічна мобільність, аплікаційна форма, академічна доброчесність, Велика хартія університетів