Комбікормова промисловість в даний час недостатньо забезпечена кормовими жирами, які використовують головним чином в птахівництві та свинарстві, додаючи їх в основному при гранулюванні в кількості 2-3% до маси комбікорму. У тваринництві застосовують переважно збірні жири. Тому пошук нових джерел жиру є актуальним завданням.
Клошка Н. В. Розробка ресурсозберігаючої технології утилізації відходів олійно-жирової промисловості / Н. В. Клошка ; наук. кер. М. М. Мадані // Еколого-енергетичні проблеми сучасності : зб. наук. пр. XVIII Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених та студентів, Одеса, 13 квіт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2018. – С. 37–38.
утилізація відходів, олійно-жирова промисловість, погони дезодорації олій