Метою дослідження є визначення компетентностей, їх компонент, критеріїв і показників, що складають результат неформальної фізкультурної освіти, яка надається в межах дисципліни «Фізичне виховання» у закладах вищої освіти не фізкультурного профілю.
Сергєєва, Т. П. Формування компетенції студентів ЗВО з організації і проведення рухової активності / Т. П. Сергєєва, О. М. Кананихіна // Зб. тез доп. 79-ї наук. конф. викл. акад., Одеса, 16–19 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; під заг. ред. Б. В. Єгорова. – Одеса, 2019. – С. 422–425 : табл.
заклади вищої освіти, проведення рухової активності, організація рухової активності, фізичне виховання