Економічна безпека регіону в ієрархії системи національної безпеки

Ескіз недоступний
Національна безпека функціонує через систему відносин між особою та суспільством, між громадянином і державою, між суспільством і державою, між різними державами. Тому національна безпека – це стан внутрішніх і міждержавних відносин, який визначає ефективність системи державних, правових і суспільних гарантій прав та свобод людини та громадянина, базових цінностей та інтересів суспільства й суверенної держави від внутрішніх і зовнішніх загроз. Суб’єктами національної безпеки є суб’єкти політичної, економічної, соціальної, інтелектуальної та інших видів діяльності, на основі яких виникає стан захищеності інтересів громадянина, суспільства, держави.
Клентак М. В. Економічна безпека регіону в ієрархії системи національної безпеки / М. В. Клентак наук. кер. Н. С. Згадова // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. технол. ун-т; гол. ред. Л. В. Іванченкова. – Одеса, 2023. – С. 240-242. – Бібліогр.: 2 назв.
національна безпека, економічна безпека, фінансова безпека, зовнішньо-торговельна безпека, демографічна безпека, продовольча безпека, соціальна безпека