Якщо дослівно, біохакінг це "біо" - те, що має відношення до здоров'я, а "хакінг" -багато хто думає, що це злом, але це не злом. Інші значення слова «хакінг» - це шліфування, усунення нерівностей, що більш відображає суть біохакінга. Біохакінг - це філософія ставлення до свого здоров'я як до вимірюваної величини, і навіть ставлення до свого здоров'я як до джерела благополуччя в усіх сферах життя. Про що, до речі, говорить визначення Всесвітньої організації охорони здоров'я: «здоров'я - це стан благополуччя: здоров'я тіла, розуму, духу, навіть соціальних зв'язків». І біохакінг - це не тільки філософія, це також технологія вимірюваного управління здоров'ям для лікування хвороб, управління ризиками виникнення захворювань, реалізація ідеї надлюдини, подовження життя і поліпшення його якості.
Антонюк Ю. Біохакінг – сучасні тенденції, місце рекреаційного бізнесу у створені умов здорового життя населення / Ю. Антонюк, Т. В. Стрікаленко // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 76-79. – Бібліогр.: 4 назв.
біохакінг, охорона здоров'я, філософія