Обґрунтовано вибір жирових компонентів для виробництва комбінованих молочно-рисових йогуртових напоїв зі збалансованим жирнокислотним складом. Рекомендовано співвідношення молочного жиру, рафінованої дезодорованої високоолеїнової соняшникової та гарбузової нерафінованої олій для жирової складової продуктів.
Ткаченко, Н. А. Оптимізація жирнокислотного складу комбінованих молочно-рисових йогуртових напоїв з гарбузовим наповнювачем / Н. А. Ткаченко, П. О. Некрасов, А. В. Копійко // 83-я Міжнар. наук. конф. молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ ст.» : матеріали, Київ, 5–6 квіт. 2017 р. / Нац. ун-т харч. технологій. – Київ, 2017. – Ч. 1. – С. 364 : табл.
йогуртові напої, молочно-рисові напої, гарбузовий наповнювач, жирнокислотний склад