Ескіз недоступний
Проблема виміру банківської безпеки набуває великої значущості і актуальності. Від адекватної оцінки наявного рівня банківської безпеки багато в чому залежить повнота, своєчасність і результативність управлінських заходів із ліквідації, попередження і за- побігання наявним і потенційним загрозам банківській системі, а від так – і вітчизняним господарському комплексу і соціальнійсфері.
Чебан П. О. Класифікація та загальна характеристика внутрішніх загроз банківської діяльності / П. О. Чебан; наук. кер. Ю. Г. Неустроєв // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. технол. ун-т; гол. ред. Л. В. Іванченкова. – Одеса, 2023. – С. 245-247. – Бібліогр.: 3 назв.
банківська діяльность, економічна безпека, фінансова стійкість, банківські послуги