Мікрохвильова техніка для екстрагування біологічно активних речовин

Витяг біологічно активних речовин з рослинних матеріалів в екстрагент є основною стадією отримання екстрактів. Від ефективності вилучення БАР залежить ступінь чистоти одержуваного продукту, його якість і собівартість. Удосконалення технології екстрагування рослинної сировини з метою підвищення виходу БАР, якості та розширення асортименту отриманих препаратів є необхідною ланкою розвитку науково-технічних підходів до інтенсифікації процесів переносу.
Георгієш К. В. Мікрохвильова техніка для екстрагування біологічно активних речовин / К. В. Георгієш // Еколого-енергетичні проблеми сучасності – 2019 : зб. наук. пр. Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених та студентів, Одеса, 25 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : ОНАХТ, 2019. – с. 63–64 : рис. – Бібліогр.: 6 назв.
біологічно активні речовини, екстрагування, мікрохвильові установки, отримання екстрактів, рослинний матеріал