Холодильні установки та сфери їх використання

Грінь Д.С.
У підручнику, створеному викладачами Навчально-учбового інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. В.С. Мартиновського Одеської національної академії харчових технологій, описані холодильні установки, що використовуються в різних галузях народного господарства. Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю "Холодильні машини і установки". Матеріали підручника можуть бути корисними для наукових, інженерно- технічних працівників, викладачів, студентів та аспірантів.
Хмельнюк, М. Г. Холодильні установки та сфери їх використання [Текст] : підручник / М. Г. Хмельнюк, О. С. Подмазко, І. О. Подмазко ; під заг. ред. М. Г. Хмельнюка ; Одеська нац. акад. харч. технологій. – Херсон : Грінь Д.С., 2014. – 484 с. – Бібліогр.: с. 481. – 978-617-7243-39-6.
холодильна установка, аміачні системи, фреонові системи, холодоносій, експлуатація холодильних установок, холодильний транспорт, холодильная установка, аммиачные системы, фреоновые системы, хладоноситель, эксплуатация холодильных установок, холодильный транспорт, аппараты быстрого замораживания, апарати швидкого заморожування