Вплив водневої крихкості матеріалу на роботу газопроводу

Газотранспортна система України одна з найстаріших в Європі та має у своєму складі 58% газопроводів із терміном експлуатації від 15 до 50 років, майже 6 тис. км газопроводів відпрацювали свій амортизаційний строк 33 роки, а значна частина газопроводів має антикорозійне покриття з полімерних плівок холодного нанесення. Це вимагає значних обсягів капітального ремонту та реконструкції газопроводу.
Георгієш К. В. Вплив водневої крихкості матеріалу на роботу газопроводу / К. В. Георгієш, Є. М. Георгієш // Еколого-енергетичні проблеми сучасності : зб. наук. пр. XVIII Всеукр. наук.-техн. конф. молодих учених та студентів, Одеса, 13 квіт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2018. – С. 76–77. – Бібліогр.: 2 назв.
газопровід, газотранспортна система, воднева крихкість