Метою представленого дослідження стало визначення оптимальних співвідношень молока незбираного, збагаченого фруктозою як біфідогенним фактором, рисового борошна для дитячого харчування, йогуртових заквашувальних культур у складі бак- концентрату FD DVS Yo-flex та адаптованих до молока пробіотичних культур B. animalis Bb-12 у складі бакконцентрату FD DVS Bb-12, який містить не менше 1×10¹⁰ КУО/г життєздатних клітин біфідобактерій.
Копійко А. В. Вибір оптимальних співвідношень молочної та рослинної сировини, культур лакто– і біфідобактерій у рецептурах йогуртових молочно-рисових продуктів / А. В. Копійко ; наук. кер. Н. А. Ткаченко, Є. О. Ізбаш // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 29 верес.– 1 жовт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2017. – С. 140–141.
молочна сировина, рослинна сировина, лактобактерії, біфідобактерії, йогурт, молочно-рисові продукти