Технології мукомельного і круп`яного виробництва

Особливістю підручника є використання системного підходу до подання матеріалів: спочатку розглядаються сучасні наукові дані про якість та технологічні властивості зерна і виробленої з нього продукції, а потім наукові основи технологічних процесів, що використовуються в зернових технологіях та різні види технологій переробки зерна в муку та крупу. Підручник для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Технологія зберігання та переробки зерна»
Мерко, І. Т. Технології мукомельного і круп`яного виробництва [Текст] : підручник для студентів вищ. навч. закл., що навчаються за спец. «Технологія зберігання та переробки зерна» / Мерко Іван Тимофійович. - Вид. 2-ге, перероб. та допов. - Одеса : Друк. дім, 2010. - 472 с. : табл., рис. - Бібліогр.: с. 466-468. - ISBN 978-966-389-303-7.
зерно, властивості зерна, очистка зерна, лущення зерна, шліфування крупи, воднотеплова обробка зерна, здрібнювання зернових продуктів, сортування зернових продуктів, розмел зерна, збагачення проміжних продуктів, помел зерна, якість муки, асортимент муки, помел жита, помел пшениці, асортимент крупи, контроль якості зерна, управління технологічними процесами, свойства зерна, шелушение зерна, шлифование крупы, воднотепловая обработка зерна, измельчение зерновых продуктов, сортировка зерновых продуктов, размол зерна, обогащение промежуточных продуктов, помол зерна, ассортимент муки, помол ржи, помел пшениці, качество муки, ассортимент крупы, контроль качества зерна, управление технологическими процессами