Інформаційна безпека суб’єктів інноваційної діяльності

Ескіз недоступний
Забезпечення економічної безпеки промислових підприємств є важливою умовою безкризового функціонування і розвитку господарської системи підприємства. Гарантувати економічну безпеку підприємств та його комерційний успіх в конкурентній боротьбі на цільовому ринку, це комерціалізація інновацій, яка є важливим засобом підвищення ефективності виробничо-комерційної діяльності підприємства, забезпечення конкурентоспроможності підприємства та його продукції на світовому та національному ринках. Інформаційна безпека – це стан захищенності систем обробки і зберігання даних, при якому забезпечена конфіденційність, доступність і цілісність інформації, використання й розвиток в інтересах громадян або комплекс заходів, спрямованих на забезпечення захищеності інформації особи, суспільства і держави від несанкціонованного доступу, використання, оприлюднення, руйнування, внесення змін, ознайомлення, перевірки запису чи знищення.
Клентак М. В. Інформаційна безпека суб’єктів інноваційної діяльності / М. В. Клентак; нук. кер. Ю. А. Работін // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. технол. ун-т; гол. ред. Л. В. Іванченкова. – Одеса, 2023. – С. 242-243. – Бібліогр.: 2 назв.
інформаційна безпека, економічна безпека, соціальний розвиток, промислові підприємства