Мета дослідження. В ОНАХТ викладачами фізичної культури і спорту було проведено анкетування студентів першого курсу (100 чол.) з метою аналізу зв’язку ефективності здорового способу життя з головними показниками готовності студентів до здоров’язбережувальної поведінки.
Волкова Т. В. Готовність студентів до здоров’язбережувальної поведінки та технологія керування здоровим способом життя / Т. В. Волкова, Р. С. Гончарук // Зб. тез доп. 79-ї наук. конф. викл. акад., Одеса, 16–19 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; під заг. ред. Б. В. Єгорова. – Одеса, 2019. – С. 425–427 : табл.
здоровий спосіб життя, здоров’язбережувальна поведінка, здоровий спосіб життя студентів, здоров’я студентів