Психолого-педагогічна характеристика студентів КНТІІС ОНАХТ

На другому курсі коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу ОНАХТ за спеціальністю нафтогазова інженерія та технології електромеханічного відділення навчаються 24 хлопця. З бесіди з класним керівником було встановлено, що у групі немає відмінників, проте сформованість пізнавальної мотивації в учнів на достатньому рівні.
Волчок В. О. Психолого-педагогічна характеристика студентів КНТІІС ОНАХТ / В. О. Волчок // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали Всеукр. наук.-метод. конф., Одеса, 10–12 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. кол.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019. – С. 56–58.
психолого-педагогічна характеристика, характеристика студентів, студенти КНТІІС ОНАХТ