107393 Парокомпресійна холодильна машина

Парокомпресійна холодильна машина, що містить замкнутий контур циркуляції холодоагенту, який включає сполучені трубопроводами компресор, перший конденсатор, дросельний вентиль і випарник, яка відрізняється тим, що вона обладнана тепловикористальною ежекторною холодильною машиною, в якій встановлені генератор-пароохолоджувач, ежектор, другий конденсатор, живильний насос, регулюючий вентиль і випарник-переохолоджувач, при цьому генератор-пароохолоджувач встановлений між компресором і першим конденсатором, а випарник-переохолоджувач - між першим конденсатором і дросельним вентилем, причому вихід компресора сполучений з першим входом генератора-пароохолоджувача, перший вихід якого сполучений з входом першого конденсатора, вихід першого конденсатора сполучений з першим входом випарника-переохолоджувача, перший вихід якого сполучений з входом дросельного вентиля, вихід дросельного вентиля сполучений з входом випарника, вихід якого сполучений з входом компресора, другий вихід генератора-пароохолоджувача сполучений з першим входом ежектора, вихід якого сполучений з входом другого конденсатора, вихід другого конденсатора сполучений з входом живильного насоса та з входом регулюючого вентиля, вихід живильного насоса сполучений з другим входом генератора-пароохолоджувача, вихід регулюючого вентиля сполучений з другим входом випарника-переохолоджувача.
Пат. на винахід 107393 Україна, МПК (2014.01) F25B 1/00, F25B 25/00, F25B 27/00, F25B 29/00. Парокомпресійна холодильна машина / Петренко В. О., Єрін В. О. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. - № а201302700 ; заявл. 04.03.2013 ; опубл. 25.12.2014, Бюл. № 24.
парокомпресійна холодильна машина, холодоагент, компресор, конденсатор, дросельний вентиль, випарник, тепловикористальна холодильна машина, ежекторна холодильна машина, генератор-пароохолоджувач, ежектор, живильний насос, регулюючий вентиль