Генетика

ОЛДІ-ПЛЮС
Навчальний посібник до курсу «Генетика» містить сучасну інформацію з основних розділів курсу, включаючи історію розвитку, докладний огляд методів, інформацію про молекулярні основи спадковості, характер успадковування різних типів ознак, механізми мінливості, відомості про генетику онтогенезу, генетику популяцій, генетичні основи селекції та генетичну інженерію. Для студентів 0КР «Бакалавр» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінже-нерія».
Січняк, О. Л. Генетика [Текст] : навч. посіб. для студентів ступеня "бакалавр" спец. 162 "Біотехнології та біоінженерія" галузі знань "Хімічна біоінженерія" ден. й заоч. форм навчання / О. Л. Січняк, Л. В. Капрельянц, О. О. Килименчук ; Одес. нац. акад. харч. технологій, Каф. біохімії, мікробіології і фізіології харчування. - Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2018. - 148 с. : табл., рис. - ISBN 978-966-289-199-7.
генетика, спадковість, ДНК, успадкування ознак, мінливість, онтогенез, селекція, генетична інженерія, генетика, наследственность, наследование признаков, изменчивость, селекция, генетическая инженерия