Сьогодні можна стверджувати, що стан здоров’я військовослужбовців та низька ефективність системи медичного забезпечення Збройних Сил України перестали бути суто медичною проблемою, набули властивостей одного із факторів, який значною мірою знижує боєздатність та боєготовність українського війська, у тому числі в зоні АТО, а також створює соціальну напругу в суспільстві.
Копійко А. В. Комбіновані ферментовані молочно–рослинні продукти з радіопротекторними і пробіотичними властивостями для військовослужбовців: перспективи виробництва / А. В. Копійко, Г. Р. Рамазашвілі ; наук. кер. Н. А. Ткаченко, Є. О. Ізбаш // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 29 верес.– 1 жовт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2017. – С. 141–142.
молочно–рослинні продукти, продукти для військовослужбовців