Актуальність дослідження зумовлена підвищенням популярності етнічних ресто ранів в Україні та зростанням інтересу до збереження, творчої інтерпретації культурних і мистецьких здобутків певних націй і народностей для їхнього подальшого функціонування в сучасному середовищі. Етнічна тематика є одним з провідних напрям ків формування просторового образу сучасного інтер’єру. Популярність такого напрямку можна пояснити кількома факторами, насамперед — протягом тривалого часу в дизайні інтер’єру перевагу надавали застосуванню сучасних матеріалів, нехтуючи глибокими культурними традиціями.
Сирота І. С. Використання етнічних елементів дизайну для оформлення інтер’єру торгівельних залів у закладах ресторанного господарства / І. С. Сирота, О. В. Ткачук // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 36-39 . – Бібліогр.: 3 назв.
дизайн, ресторане господарство, етнічна тематика