Використання натуральних барників у виробництві варених ковбас

Проведені дослідження, метою яких є вивчення можливості використання натурального барвнику червоної гами з гранату, який забезпечує високу екологічну якість, та оцінка можливості його використання для надання типового кольору вареним ковбасам. Для вирішення проблеми заміни нітриту натрію в рецептурах варених ковбасних виробів безпечними барвниками було поставлено завдання дослідити вплив отриманих барвників на кольорові характеристики модельних фаршевих систем.
Верченко, М. Використання натуральних барвників у виробництві варених ковбас / М. Верченко, Є. Котляр, О. Топчій // Матеріали 85-ї Ювіл. Міжнар. наук. конф. молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», присвяч. 135-річчю Нац. ун-ту харч. технологій, Київ, 11–12 квіт. 2019 р. – Київ, 2019. – Ч. 1. – С. 353. – Бібліогр.: 3 назв.
варені ковбаси, виробництво варених ковбас, натуральні барвники