Розсоли після опріснювальних установок та актуальність їх переробки

Для опріснення води можуть застосовуватися іонний обмін, електродіаліз, зво-ротній осмос, термічна дистиляція та інші способи. Особливістю використання всіх цих процесів є утворення значної кількості розсолів – водних розчинів із високою концент-рацією солей, які переважно, переходять в категорію стічних вод.
Куцолабська М. В. Розсоли після опріснювальних установок та актуальність їх переробки / М. В. Куцолабська ; наук. кер. О. О. Коваленко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 29 верес.– 1 жовт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2017. – С. 242–243.
розсоли, опріснювальні установки, опріснення води