Розширення асортименту пастило-мармеладних виробів зі зниженим вмістом цукру

Проведено дослідження технології виробництва зефіру на агарі для отримання пастило-мармеладних виробів зі зниженою цукровмісністю та підвищеною харчовою цінністю. При цьому цукор замінювали на суміш яблучного порошку та полідекстрози, а на другому етапі цукор і патоку замінювали на крохмальний сироп з низьким ступенем оцукрення.
Загородня В. А. Розширення асортименту пастило-мармеладних виробів зі зниженим вмістом цукру / В. А. Загородня ; наук. кер. К. Г. Іоргачова, К. В. Аветісян // Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених і студентів, присвяч. 50-річчю заснування Харк. держ. ун-ту харчування та торгівлі, Харків, 6 квіт. 2017 р. – Харків, 2017. – Ч. 1. – С. 65.
пастило-мармеладні вироби, вироби зі зниженим вмістом цукру, зефір на агарі, цукровмісність, яблучний порошок, полідекстроза, крохмальний сироп