В даній роботі було розглянуто корегування рецептурного складу напівфабрикатів хлібних виробів для усунення основних недоліків технологій «відкладеного випікання».
Савенко К. В. Корегування рецептурного складу напівфабрикатів хлібних виробів для усунення основних недоліків технологій «відкладеного випікання» / К. В. Савенко ; наук. кер. І. В. Солоницька // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса : ОНАХТ, 2018. – с. 59–61. – Бібліогр.: 1 назв.
напівфабрикати хлібних виробів, рецептурний склад напівфабрикатів, корегування рецептурного складу, технологія «відкладеного випікання»